ANASAYFA     HAKKIMIZDA     ÜRÜNLERİMİZ     İNSAN KAYNAKLARI     İLETİŞİM     

• Reçeller
• Pekmezler
• Şalgam Suyu
• Sirkeler
• Soslar
HAKKIMIZDA
            HAKKIMIZDA

NEVBAĞ BAĞCILIK VE FERMANTASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ;
Nevşehir’de 1987 yılında üzüm sirkesi üretimi ile imalata başlamıştır.

Firmamız, en son teknolojileri kullanarak ve en kaliteli hammaddelerden geleneksel ürünlerimizi yaşatmayı ve devamlı daha kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemiştir. Ürün kalitesinde Türkiye’de ve Dünya’da marka ve lider olmak politikamızdır. Nevbağ, 1987 yılında Nevşehir ili Çat Kasabasında üretime başlamıştır. 1987 yılında 5.000 m2 alanda başlayan üretim hayatımız bugün 25.450 m2 açık 4.500 m2 kapalı alandaki modern tesislerimizde mevcut üretimini gerçekleştirmektedir. Günlük 40 ton sirke (üzüm ve elma), 30 ton limon sosu, 15 ton şalgam suyu, 12 ton pekmez (üzüm, keçiboynuzu, dut, elma, kayısı, incir ve hurma), 10 ton reçel (12 çeşit) ve 5 ton nar ekşili sos üretimi yapmaktadır.

Firmamız 1987 yılında Sirke Üretim Tesisini yaptırmıştır. 1998 yılında Pekmez ve Reçel Üretim Tesisi , 2003 yılında Limon Sosu Üretim Tesisi ve 2008 yılında da Şalgam Suyu Üretim Tesisleri yaptırılmıştır. 2008 yılında ürün portföyümüze ilave ettiğimiz Nar Ekşisi ve Nar Ekşili Sos ürünleri ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

Firmamızın ürettiği ürünlerden üzüm sirkesi ve elma sirkesini, doğal fermantasyon yöntemiyle üretmekteyiz. Müstahsilden alınan yaş üzümler ve yaş elmalar işletmemizde işlenerek mayşe üretimi yapılmakta ve mayşeden de fermenterlerde sirke üretimi gerçekleştirilmektedir. Üretilen sirkenin dolum ve paketlemesi yapılarak piyasaya arzedilmektedir.

Pekmez üretiminde ve Reçel üretiminde kullanılan meyveler en doğal haliyle işletmemizde en son teknoloji kullanılarak işlenmekte ve Evaparatör ve Vakumlu Reçel Pişirme kazanlarında üretimler gerçekleştirilerek dolum ve paketlemesi yapılmakta ve piyasaya arzedilmektedir.
2003 yılında yapılan Limon Sosu Üretim Tesisimizde, Limon Sosu üretimimiz devam etmektedir. Ayrıca Nar Ekşisi ve Nar Ekşili Sos ürün üretimleri de yapılarak piyasaya arzedilmektedir.

2008 yılında yapılan Şalgam Suyu Üretim Tesisinde en doğal şalgam suyu üretimi yapılarak , dolum ve paketleme işlemlerinden sonra tüketicinin beğenisine arzedilmektedir.

 

KALİTE VE GIDA GÜVENLİK POLİTİKASI

Ürettiği tüm ürünlerin gıda zinciri ile hammaddeden- tüketiciye kontrolünü sağlamak,
Müşteri memnuniyeti ve yasal düzenlemelere max.düzeyde duyarlı olarak,ürün çeşidi ve kalitesinde müşteri beklentileri ve isteklerini görevimizin bir parçası saymak,
Tüm yönetim sistemlerimizin standart ve yasal mevzuatlara uygun olarak kurulan sistemin ,verimli çalışmasını ve sürekliliğini sağlamak,
Ürettiği ürünler için tüm tehlikeleri kontrol altına almak ,bunun için tedarikçi ile karşılıklı güvene dayalı ilişki kurarak yurt içi ve yurt dışı standartlara uygunluğunu sağlamak ,
Kuruluşun her kademesinde gıda güvenliği ve kalite sisteminin etkinliğini iyileştirip, gelişmesini ve sürekliliğini, uygun dil kullanarak iç ve dış iletişimini belirlenen hedefler ile ölçülebilirliğini sağlamak,